Fortbud Sp. z o.o.
ul. Kryniczna 8 / 4, 20-809 Lublin
tel. +48 605 900 200
e-mail: biuro@fortbud.pl

Atutem naszej firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna oraz zespół wykwalifikowanych monterów, którzy w branży pracują już wiele lat.

Zakres działalności naszej firmy obejmuje usługi wynajmu i montażu rusztowań Firmy Layher, które świadczymy na rzecz:

  • klientów realizujących inwestycje, remonty i modernizację na obiektach przemysłowych,
  • firm budowlanych realizujących budownictwo przemysłowe i ogólne,
  • firm zajmujących się termoizolacją osiedli mieszkaniowych,
  • firm zajmujących się konserwacją zabytków,
  • instytucji i urzędów realizujących imprezy kulturalno - rozrywkowe
  • odbiorców indywidualnych.

W naszym dorobku mamy prace na instalacjach PKN Orlen, Anwil Włocławek oraz PTA Włocławek, jak również usługi świadczone w budownictwie ogólnym. Uczestniczyliśmy przy remoncie Muzeum Mazowieckiego i Kina "Przedwiośnie" w Płocku oraz Sanatorium pod Tężniami w Ciechocinku. Obsługiwaliśmy budowę pierwszej galerii handlowej w Płocku tj. Galerii WISŁA a także kolejnych: Galerii MOSTY i Galerii MAZOWIA.

Braliśmy udział przy wymianie elewacji szklanej Ursynów Business Center w Warszawie. Realizujemy także usługi rusztowaniowe przy konserwacji zabytków. Mamy bogate doświadczenie w zakresie robót na obiektach sakralnych i nie tylko. Wśród największych projektów znajdują się obiekty takie jak: Katedra św. Janów w Toruniu, Łazienki Królewskie w Warszawie, Kamienica Raczyńskich w Warszawie, zabytkowa część Centrum Konferencyjnego SENATOR w Warszawie, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia w Płocku.


Łazienki Królewskie w WarszawieKamienica RaczyńskichUrsynów Business CenterŁazienki Królewskie w WarszawieKamienica RaczyńskichUrsynów Business CenterKamienica Raczyńskich